مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آدامس سقزی کردستان با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات آدامس سقزی طبیعیقیمت آدامس سقزی تابع چه عواملی است؟

خرید آدامس سقزی کردستان با قیمت ارزان عموما توسط خریداران عمده صورت می گیرد. در خرید عمده قیمت تولیدی لحاظ می گردد که تفاوت بسیار بیشتری با قیمت‌ این محصول در سطح بازار دارد. در خرید این محصول بهتر است اطمینان کافی از شرایط برداشت و تولید بهداشتی آنها به دست آید. کیفیت این محصول در اولویت برای خریداران می باشد‌. سالیانه برداشت حجم بالایی از این محصول در فصل پاییز صورت گرفته و به سراسر کشور ارسال می شود. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

خرید آدامس سقزی کردستان با قیمت ارزان

مشخصات آدامس سقزی طبیعی

مشخصات آدامس سقزی طبیعی

آدامس سقزی از دیرباز به جای آدامس های صنعتی مورد استفاده قرار می گرفت. این محصول دارای خاصیت کشسانی فوق العاده ای بوده و این امر به دلیل نوع شیره مانند محصول می باشد. 

این محصول از شیره درختی به نام بنه به دست می آید که پس از خشک شدن تبدیل به سقز می گردد. از مشخصات ظاهری آدامس سقز طبیعی می توان به رنگ شیری آن اشاره کرد. همچنین در دمای سرد دچار شکنندگی می گردد. بهترین آدامس سقزی دارای شفافیت بالایی بوده و هیچ گونه آلودگی و گرد و غباری بر روی محصول وجود ندارد. این محصول به صورت مستقیم از درخت مزبور برداشت شده و بدون هیچ گونه فرآوری، در حجم های مختلف به دست مصرف کننده می رسد. 

خریداران در هنگام تهیه حتما محصول را مورد بررسی قرار دهند تا از عدم وجود آلودگی اطمینان پیدا کنند چرا که این محصول به علت نداشتن حفاظی بر روی درخت و برداشت آنها به صورت مستقیم و با دست، می تواند انواع گرد و غبار و میکروب را به خود جذب نماید. تولید کنندگان برتر به این موضوع اهمیت داده و در صدد برداشت بهداشتی و بسته بندی ویژه این محصول هستند.

قیمت آدامس سقزی تابع چه عواملی است؟

قیمت آدامس سقزی تابع چه عواملی است؟

این محصول با حجم های مختلفی ارائه می شود که خریدار با توجه به نوع نیاز و مصرف خود بتواند حجم مورد نظر را تهیه و مصرف نماید. از این رو بسته بندی های متفاوتی از این محصول نیز در بازار به چشم می خورد که هر کدام ویژگی های خاصی دارند ولی بهتر است از برند های معتبر و بسته بندی عالی این محصول خرید شود تا درصد بهداشت رعایت شده برای خریدار مشخص باشد. 

قیمت آدامس سقزی تابع عواملی مانند فصل برداشت، برند تولیدی، نوع بسته بندی و … دارد. قیمت آدامس سقزی صادراتی عموما بیشتر است چرا که دارای کیفیت عالی بوده و در شرایط بهداشتی و استاندارد به برداشت و بسته بندی این محصول پرداخته اند. عموما بسته بندی این محصول پلاستیکی می باشد.

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً