مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آدامس سقز مناسب برای فک

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص آدامس طبیعی سقز برای فکنکات مهم هنگام خرید آدامس سقز

سقز در واقع شیره به دست آمده از درخت سقز کوهی یا بنه می باشد. این شیره در تابستان از درخت سقز کوهی به دست می آید. روستاییان یا افراد شاغل در این زمینه در تابستان این شیره را با ایجاد خراش هایی که بر روی درخت ایجاد شده و شیره از آن خارج می شود تهیه می‌کنند. از این شیره محصولات متنوعی ساخته می شود. یکی از این محصولات، آدامس سقز است. آیا تا به حال آدامس سقز را مصرف کرده اید. آیا می دانستید آدامس سقز برای فک نیز می تواند مفید باشد؟ با ما بمانید تا بیشتر در مورد آدامس سقز و فواید آن به خصوص برای فک بدانید.

خرید آدامس سقز مناسب برای فک

خواص آدامس طبیعی سقز برای فک

خواص آدامس طبیعی سقز برای فک

همانطور که گفتیم یکی از فرآورده های حاصل از شیره درخت بنه یا سقز کوهی آدامس سقز می باشد. این آدامس علاوه بر اینکه بوی بد دهان را از بین می‌برد و در درمان برخی بیماری های گوارشی مانند التهابات معده نقش دارد باعث سفید شدن دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی آنها می‌شود. 

یکی از خصوصیات بسیار جالب این آدامس مفید بودن آن برای فک می باشد. ماهیچه های فک به دندان ها کمک می کند که غذا را خرد کند به طوری که هضم آن برای معده  راحت تر باشد. ضعف ماهیچه های فک یکی از دلایلی است که برخی افراد نمی توانند غذا را خوب جویده و در نتیجه دچار مشکلات دستگاه گوارشی می‌شوند.

 آدامس های معمولی شیرینی غیر طبیعی زیادی دارند و معمولاً وقتی مقداری جویده می‌شوند مزه شیرین خود را سریع از دست می‌دهند. با این وجود همچنان شخص به جوییدن آن ادامه می‌دهد به طوری که باعث درد گرفتن فک ها می شود. همچنین این آدمس ها به علت این که بافت بسیار نرمی دارند بسیار شل هستند و نه تنها فایده ای برای فعالیت فک ندارند بلکه با جویدن زیاد آن درد شدیدی در فک ها احساس می‌شود و هیچ تاثیری بر عملکرد جوییدن ندارند.

 اگر تا به حال آدامس طبیعی سقز را مصرف کرده باشید متوجه شده که بافت این آدامس سفت است و چند برابر آدامس های دیگر محکم تر و سفت تر است همین امر باعث می‌شود که جوییدن آن احتیاج به نیروی بیشتری داشته باشد این نیرو توسط ماهیچه های فک ایجاد می‌شود. با جویدن این آدامس ماهیچه های فک قوی تر شده و غذاها بیشتر جوییده می شوند و در نتیجه مشکلات گوارش کمتر خواهد شد.

نکات مهم هنگام خرید آدامس سقز

نکات مهم هنگام خرید آدامس سقز از نکاتی که هنگام آدامس سقز باید بکنید این است که این آدامس کاملا ارگانیک و طبیعی باشد و در آن از افزودنی های دیگر به ندرت استفاده می شود. در نتیجه اگر در لیست ترکیبات آن مواد افزودنی غیر طبیعی مشاهده کردید آن را تهیه نکنید

آدامس سقز از سقزی به دست می‌آید که کاملا ارگانیک و طبیعی است. در تهیه برخی آدامس های سقز که در ویترین مغازه ها می بینیم از مواد شیرین کننده و حتی پلاستیک استفاده شده است. در خرید آدامس سقز دقت کنید که آدامس شما از جمله این موارد نباشد چون برای سلامتی بسیار مضر است.

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً