مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آدامس طبیعی با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی آدامس سقز بسته بندیمیزان تولید آدامس طبیعی سقز

آدامس طبیعی که به آن سقز نیز گفته می شود از جمله محصولاتی است که در مناطق سردسیر ایران تولید می شود. یکی از مهمترین  مرکز تولید این محصول استان کردستان و شهر سقز می باشد.

قیمت آدامس طبیعی سقز در استان کردستان بسیار مناسب است زیرا به عنوان تولید کننده سقز به شمار می رود. خریداران می توانند با سفارش اینترنتی و یا مراجعه حضوری سقز تهیه نمایید. آدامس طبیعی در عطاری ها نیز یافت می شود فقط باید توجه داشته باشید که نوع اصلی آن باشد. 

خرید آدامس طبیعی با قیمت ارزان

معرفی آدامس سقز بسته بندی

معرفی آدامس سقز بسته بندی آدامس سقز بسته بندی از ابتدا در کردستان و شهر سقز تولید می شود. آدامس طبیعی که نام دیگر آن سقز است از شیره درخت بنه یا درخت پسته وحشی به وجود می آید. دلیل بیرون آمدن صمغ این دو نوع درخت این است که یا به طور طبیعی تنه شکاف می خورد و یا مقداری باید تنه را شکاف دهند تا صمغ آن که همان سقز آدامس طبیعی است بیرون آید . زمانی که ابتدا صمغ درخت بیرون میزند رنگ آن سبز روشن است این صمغ یا همان سقز خاصیت درمانی دارد از جمله برای یبوست، بالا بردن اشتها و تقویت معده مفید است. 

برای تشخیص سقز بسته بندی اصل از غیر اصل چند ملاک وجود دارد که برخی از راه های تشخیص آن عبارتند از:

  • محصولی که اصل باشد دارای رنگ کاملا سفید است و هیچ طعمی ندارد همچنین هیچ گاه رنگ آن تغییر نمی کند و زرد نمی شود پس درصورتی که سقز رنگ زرد یافتید بدانید اصل نیست
  • سقز اصل مانند سایر آدامس ها به راحتی از دهان و دندان جدا می شود و نمی چسبد. 

 

میزان تولید آدامس طبیعی سقز

میزان تولید آدامس طبیعی سقز تولید آدامس طبیعی سقز در استان کردستان و چند منطقه سردسیر دیگر کشور فقط امکان پذیر است و مردم این مناطق که کارشان تولید این محصول است سعی بر این دارند که هرساله با افزایش تعداد مزارع کشت به میزان زیادی این محصول طبیعی را تولید کنند. 

تولید آدامس طبیعی سقز برای کشور نیز اهمیت زیادی دارد زیرا این محصول علاوه بر این در داخل کشور به فروش می رسد بلکه هر ساله به عنوان جزئی از صادرات کشور نیز محسوب می شود و به کشور های همسایه و غیر همسایه صادر می شود. 

بیشترین سقز دنیا در ایران تولید می شود که این جزء افتخارات کشور به شمار می آید پس در حالت کلی می توان گفت میزان تولید این محصول در کشور ما به نسبت سال های گذشته افزایش پیدا کرده است و هر سال نیز بیشتر می شود.

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً