مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آدامس کردی سقز با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی کامل آدامس کوهی سقز کردیچه عواملی بر قیمت آدامس گیاهی سقز تاثیر دارد؟

آدامس کردی سقز یکی از آدامس های مشهور و ارگانیکی است که بر خلاف بسیاری از آدامس هایی که امروزه روی بورس هستند، نه تنها برای دهان و دندان ضرری ندارد بلکه بسیار مفید است و باعث تقویت دندان ها می شود.

آدامس گیاهی سقز از گیاهی به نام پسته ی کوهی تولید می شود که همانطور که از نامش پیداست در مناطق کوهستانی می روید و کردستان به عنوان یک شهر کوهستانی از مشهور ترین تولیدکنندگان آدامس سقز است. در این مقاله بیشتر به آدامس سقز کوهی می پردازیم: 

خرید آدامس کردی سقز با قیمت ارزان

معرفی کامل آدامس کوهی سقز کردی

معرفی کامل آدامس کوهی سقز کردی سقز صمغی زرد رنگ است که از تنه درختان گرفته می شود و آن را با نام های مختلفی مانند کندر و … می شناسند. می توان گفت همان لحظه ای که این سقز ها را از تنه ی درخت جدا می کنند می توان آن را به عنوان آدامس را جوید، اما بهتر است عملیات مربوطه در کارگاه های آدامس سازی روی آنها انجام شود و سپس مورد استفاده قرار گیرد، در گارگاه های مربوطه آدامس سازی ابتدا صمغ هایی که از درخت سقز گرفته شده است را با حرارت ملایمی آب می کنند و سپس به عنوان ماده سفت کننده  در تولید آدامس از آن بهره می برند، در آدامس های غیر طبیعی از مواد مصنوعی برای این کار استفاده می شود که اصلا فواید آدامس سقز را ندارند.

آدامس سقز اصل رنگ سفید دارد و به همین دلیل در هنگام جویده شده به دندان ها رنگی نمی دهد، به علاوه به دلیل دارا نبودن شیرین کننده های صنعتی و مضر، به دندان ها آسیبی وارد نمی کنند. یکی از ویژگی های بارز آدامس سقز، قابل بلع بودن آن است. 

چه عواملی بر قیمت آدامس گیاهی سقز تاثیر دارد؟

چه عواملی بر قیمت آدامس گیاهی سقز تاثیر دارد؟ عوامل زیادی روی قیمت آدامس کوهی سقز تاثیرگذار هستند، برخی از این عوامل عبارتند از: 

  • ارگانیک بودن درخت: درخت سقز باید با کودهای طبیعی تغذیه شده باشد، و در پرورش آن به جای کود شیمیایی از کودهای گیاهی و جانوری استفاده گردد، هرچه درخت ارگانیک تر باشد قیمت آدامس بالاتر می رود. 
  • مکان خرید: واضح است که قیمت این محصول در مهد پرورش آن خیلی پایین تر از سایر مکان هاست، زیرا به وفور یافت می شود. 
  • میزان عرضه و تقاضا: خرید آدامس سقز در فصل هایی که برداشت این محصول زیاد می شود به دلیل عرضه ببشتر و جوابگو بودن تمام تقاضاها، به شدت کاهش میابد، اما در فصل های دیگر که عرضه این محصول کمتر می شود و تقاضا افزایش پیدا میکند، قیمت آن به مراتب افزایش پیدا می کند. 
اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً