مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سقز شیره درخت پسته کوهی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با سقز درخت بنه کوهیعوامل موثر بر قیمت شیره درخت سقز

خرید سقز شیره درخت پسته کوهی در راستای خواص منحصر به فرد این محصول در حجم های زیادی انجام می پذیرد. سقز تلخ استخراج شده از شیره درخت پسته کوهی  از نظر طب سنتی دارای خواص و ویژگی های منحصر به فردی است و می‌تواند در درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار بگیرد.

خرید سقز شیره درخت پسته کوهی

آشنایی با سقز درخت بنه کوهی

آشنایی با سقز درخت بنه کوهی در راستای آشنایی با سقز درخت بنه کوهی می توان گفت این محصول به عنوان شیره از تنه درخت پسته کوهی استخراج می شود و از آن برای ساخت دارو و طعم دار کردن مواد غذایی مختلف استفاده می شود.

صمغ درخت پسته کوهی از شکاف این درخت به دست می آید و همان طور که اشاره کردیم کاربرد دارویی دارد. در شیره  سقز سفید درخت پسته کوهی ترکیبات کلوفان و تربانتین  وجود دارند که هم مصارف دارویی و هم مصارف خوراکی و صنعتی به این محصول اختصاص دادند و معمولاً در طب سنتی از سقز درخت بنی کوهی برای درمان بیماری‌های مختلف استفاده می شده است.

در ادامه مطلب برخی از خواص درمانی این محصول را نام آوری خواهیم کرد:

  • مورد استفاده برای درمان یبوست و پاکسازی معده و همچنین مفید برای درمان زخم معده
  • مفید برای جلوگیری از پوسیدگی دندان و رفع بوی بد دهان
  • مفید برای تقویت چشم و برای درمان کچلی
  • مورد استفاده برای برطرف کردن ترک و خارش های پوستی 
  • مفید برای افزایش و تقویت حافظه

عوامل موثر بر قیمت شیره درخت سقز

عوامل موثر بر قیمت شیره درخت سقز شیره درخت پسته کوهی به عنوان نوعی داروی گیاهی مورد دادوستد قرار می گیرد. این محصول در بازار قیمت های متفاوتی به خود می گیرد که طبق عوامل موثر تعیین می‌شوند.

از مهمترین عوامل موثر در تعیین قیمت شیره سقز درخت بنه یا پسته کوهی می توان به مواردی همچون میزان عرضه این محصول به بازار و همچنین کیفیت آن اشاره کرد.

پسته کوهی از گونه‌های درختی وحشی است که می‌تواند در ارتفاعات مناطق مختلف ایران به صورت خودرو رشد کند.  در راستای این موضوع سقز برداشت شده از این درخت در طی سال های مختلف می‌تواند بسته به میزان برداشت در بازار داخلی قیمت‌ های فروش متفاوت داشته باشد.

علاوه بر این عوامل، عوامل دیگری نیز می‌ توانند در زمینه تعیین قیمت این محصولات تاثیر داشته باشند که از مهمترین آن ها می توان به نحوه خرید و فروش این محصول گیاهی اشاره کرد.

تولید سقز پسته کوهی بیشتر در کردستان ایران انجام می شود. به عبارت دیگر کردستان خاستگاه اصلی تولید انواع سقز درخت پسته کوهی است. تولید کنندگان این محصول در راستای فروش بهتر آن، در بستر اینترنت آن را به مشتریان معرفی می کنند.

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً