مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سقز مرغوب با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

راه شناخت سقز مرغوب کردستانچه نوع سقز گیاهی قیمت ارزان تری دارد؟

سقز، که برخی آن را با نام کندر نیز می شناسند، از صمغ و شیره درخت بنه که در نواحی کوهستانی پرورش می یابد، استخراج می شود. صمغ این درخت، بسیار غلیظ و چسبنده بوده و حالتی مشابه به آدامس دارد. برای جمع آوری شیره سقز، بر روی درخت بنه، زخمه های گوناگون ایجاد می کنند تا بتوانند شیره درخت را استخراج کنند. سقز مرغوب، کاربردهای متنوع درمانی دارد. به عنوان مثال استفاده از سقز، در ماه سوم بارداری، برای افزایش و تقویت حافظه جنین می تواند مفید باشد. همچنین سقز در کاهش فشار خون بالا، در درمان دیابت و مشکلات سوء هاضمه، درد معده، درد بالای شکم و موارد دیگر، بسیار مفید است.خرید سقز مرغوب با قیمت ارزان

راه شناخت سقز مرغوب کردستان

راه شناخت سقز مرغوب کردستان

سقز کردستان، که یکی از سقز های مرغوب می باشد، دارای یک سری ویژگی ها و شاخص هایی می باشد. سقز، جز دسته مواد گیاهی است که ممکن است برخی افراد آن را نشناسند. به همین دلیل، برای خرید سقز مرغوب، باید به یک سری از ویژگی های ظاهری توجه کنند تا از سقز مرغوب بهره مند شوند.

رنگ سقز اصل، به رنگ سفیده بوده و طعمی ندارد. به طوریکه، رنگ سقز اصل، به مرور زمان تغییر نکرده و به زرد متمایل نمی شود. طعم و عطر سقز اصل نیز، با گذشت زمان ثابت مانده و دستخوش تغییر نمی شوند.

سقز مرغوب غلیظ بوده و حالت چسبنده ای دارد به گونه که همانند آدامس می تواند مصرف شود. به همین سبب سقز تقلبی در هنگام جویدن در دهان، به دهان می چسبد، اما سقز اصل در هنگام جویدن به دهان نچسبیده و همانند آدامس می توان آن را جوید، به گونه ای که استحکام خود را حفظ می کند. 

سقز های اصل، به کشور های دیگر نیز صادر می شوند و برای مصارف گوناگون استفاده می شوند. سقز مرغوب برخلاف سقز تقلبی، دارای یک سری فوائد درمانی می باشد. از جمله این فوائد می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

  • کاهش فشار خون بالا
  • کمک به درمان دیابت
  • حفظ سلامت دهان و دندان
  • تقویت حافظه
  • درمان مشکلات گوارشی و سوء هاضمه
  • کاهش وزن
  • کمک به افزایش بهره هوشی جنین در طول دوران بارداری 

چه نوع سقز گیاهی قیمت ارزان تری دارد؟

چه نوع سقز گیاهی قیمت ارزان تری دارد؟

سقز گیاهی که از درخت بنه استخراج می شود، مرغوب ترین نوع سقز بوده و در عین حال از قیمت ارزان نیز برخوردار است. از آن جایی که استان کردستان از دیرباز اقدام به تولید سقز گیاهی مرغوب را می کرده است، بنابراین از کیفیت آن می توان کاملا مطمئن بود.
 قیمت ارزان و مقرون به صرفه سقز منجر شده تا این صمغ گیاهی از استقبال زیادی برخوردار باشد.

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً