مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سقز مرغوب به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

نشانه های سقز مرغوب کردستان قبل از خرید سقز به این نکات توجه کنید

خرید سقز مرغوب به صورت عمده امکان پذیر است. این محصول، ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و از طرفی، فواید گوناگونی را دارا می باشد. باید بگوییم که این ماده چسبناک، در اصل از درخت پیستاکیا لنتیسوس به دست می آید و از آن به جای آدامس و همینطور مکمل های غذایی نیز استفاده می نمایند. خرید سقز مرغوب به صورت عمده

نشانه های سقز مرغوب کردستان

نشانه های سقز مرغوب کردستان سقز در اصل صمغ درخت است. این محصول ضمن این که فواید زیادی دارد، به شکل معمولی در تکه های برش خورده ریز و درشت، به گونه پودری هم ارائه می شود. از نشانه های سقز مرغوب کردستان می توان به تمیز بودن آن اشاره کرد. در طب سنتی بر استفاده از سقز گیاهی همواره پافشاری شده است. 

اما جالب است بدانید که این محصول، موارد کاربرد زیادی در صنایع مختلفی دارد که در این بخش به چند نمونه از آنان اشاره می نماییم: 

  • در تولید چسب کار می گیرند. 
  • جزئی از مواد اولیه رنگ و لاک هستند. 
  • در تهیه روغن پارکت و کفپوش استفاده می شوند. 
  • در تهیه رزین های فلزی کاربرد دارد. 
  • در صنایع کاغذ از آن استفاده می نمایند. 

در هر حال، می شود سقز خام کردستان را با کیفیت عالی تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. گفتنی است که از درختان کندر و بنه بیشتر این صمغ را برداشت می کنند. در کنار موارد کاربرد چندگانه، مفید برای بهداشت و دهان و دندان می باشد. از گذشته های دور تا ‌کنون، مردم مناطق مختلف برای خوشبو کردن دهان آن را می جوند. 

قبل از خرید سقز به این نکات توجه کنید

قبل از خرید سقز به این نکات توجه کنید سقز به اشکال مختلفی ارائه می شود. در مناطق روستایی اغلب آن را به شکل فله ای و نرخ های متفاوتی عرضه می کند. اما قبل از خرید سقز به این نکات توجه کنید: 

  • از مرجع معتبر آن را بخرید. 
  • به بهداشتی بودن دقت داشته باشید. 
  • توجه کنید که خالص باشد. 
  • به صورت بسته ای بخرید. 
  • سقزی را تهیه کنید ماندگاری بالایی داشته باشد. 

این ها موارد اساسی اند که در هنگام تهیه، باید به آنان دقت کرد. در هر حال، این محصول به دلیل کارایی بالایی که دارا است، همواره مورد توجه صاحبان صنایع و حتی افراد عادی بوده است. در حال حاضر، می شود آن را به راحتی به هر مقداری که بخواهید، چه از راه دور و یا نزدیک، تهیه کنید. 

از طریق این وب سایت، بهترین نوع سقزها برای مشتریان ارائه می گردد. شما دیگر نیازی نیست که مسافت های طولانی را جهت خرید نوع مرغوب بپیمایید، بلکه با تماس گرفتن، راحت سفارش خود را ارائه می دهید. 

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً