مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم شیره سقز سفید در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

شیره سقز خام چطور بدست می آید؟چرا شیره سقز سفید با روغن اوزون ترکیب می شود؟

شیره سقز سفید از درخت سقز کوهی گرفته می شود. این شیره کاربرد های درمانی دارد و در درمان بیماری های استخوانی و گرفتگی عضلات به کار می رود.

خرید مستقیم شیره سقز سفید در تهران

شیره سقز خام چطور بدست می آید؟

شیره سقز خام چطور بدست می آید؟برداشت شیره سقز خام شرایط خاصی دارد. این شیره از شیره درخت ون به دست می آید. ون درختی مقاوم است و تا چند صد سال عمر می کند. این درخت در کوه های کردستان رشد می کند. در اواخر خرداد و اوایل تابستان که هوا گرم می شود، برداشت سقز خام انجام می شود. در این زمان افراد بر روی تنه و شاخه درختان بنه که رشد کافی کرده اند، زخم هایی سطحی ایجاد می کنند. باید توجه داشت زخم ها زیاد عمیق و طولانی نباشند. این کار باعث آسیب رسیدن به درخت می شود و عمر آن را کاهش می دهد. پس از ایجاد زخم و منفذ، سپس با استفاده از گل رس زیر این منفذ ها کاسه ای ایجاد می کنند. شیره این درخت به مرور زمان از آن خارج می شود. پس از دو الی سه هفته به درختان مراجعه می کنند و سپس کاسه های حاوی سقز را برداشت می کنند. چون شیره سقز در ابتدا بسیار رقیق است، آن را در ظرف های مخصوص نگهداری می کنند و سپس در قابلمه های مخصوص می جوشانند که یک شیره غلیظ و سفید رنگ به دست آید. پس از غلیظ شدن این محلول، آن را در کیسه های مناسب می ریزند و در آب سرد نگهداری می کنند تا حسابی سفت شود. از شیره سقز کردی در درمان بیماری های مفاصل، پوستی، عضلانی، در تولید ادامس و تولید لوازم آرایشی استفاده می شود. 

چرا شیره سقز سفید با روغن اوزون ترکیب می شود؟

چرا شیره سقز سفید با روغن اوزون ترکیب می شود؟برای افزایش کیفیت و اثر گذاری شیره سقز، آن را با روغن گیاه اوزون ترکیب می کنند. گیاه اوزون در ترکیه رشد می کند و روغن آن به کشور وارد می شود. ترکیب شیره سقز با روغن اوزون باعث افزایش کیفیت و تاثیر گذاری آن می شود. قیمت شیره سقز به همراه روغن اوزون کمی گران تر از شیره سقز تنها است. از این محلول درمانی برای درمان درد و شکستگی های پا و کمر، درمان واریس، درمان ارتروز، سرشار از ویتامین دی، تقویت استخوان و استخوان سازی، تسکین درد های مزمن و… می باشد. این محلول کاملا گیاهی و طبیعی است و در تولید آن از هیچ گونه مواد شیمیایی و نگهدارنده استفاده نمی شود. بنابراین هیچ ضرری برای مصرف کنندگان ندارد و آن ها می توانند با آرامش خاطر از این محلول برای درمان مشکلات فیزیکی خود استفاده کنند. 

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً