تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذج املأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

شرکت عرضه سقز درخت بنه در تهران

سقز درخت بنه شیره ای است که از درخت پسته کوهی یا پسته وحشی گرفته می شود. از این محصول در جاهای مختلفی استفاده می شود و در شرکت های مختلف در شهرهتی گوناگون عرضه می شود. یکی از شرکت هایی که سقز کوهی کردستان را به بازار عرضه می کنند، شرکت ها در شهر تهران هستند. این شرکت ها به دلیل تمرکز بیشتر جمعیت در شهر تهران، فعالیت خود را آغاز نموده اند و به روش های مختلفی مانند روش حضوری و غیر حضوری محصولات خود را به بازار عرضه نموده اند. 

شرکت عرضه سقز درخت بنه در تهران

آشنایی با سقزگیری درختان بنه کوهی

آشنایی با سقزگیری درختان بنه کوهی درخت بنه کوهی از نادر ترین گیاهان است. علت نادر بودن این درخت اقلیم آب و هوایی منحصر به فردی است که این درخت در آن رشد و نمو می کند، این اقلیم باید کوهستانی باشد و در ایران در مناطق کوهستانی می توانید این محصول را بیابید. سقز گیری درختان بنه توسط کارگر های محلی و یا افرادی که در زمینه تولید محصولات از سقز فعالیت دارند، انجام می شود.

در فصل پاییز اگر روی تنه ی درختان بنه و داخل شکاف های موجود روی تنه ی درختان را نگاه کنید ماده ای سفید رنگ مشاهده می کنید که کمی به عسل شباهت دارد، در فصل بهار نیز که فصل رشد کردن درختان بنه است، این درخت ها از خود ماده ای شفاف ترشح می کنند که همان سقز است. کارگران به سراغ این مواد سفید رنگ رفته و آن ها را از درخت جدا می کنند و داخل سطل و یا وسایل مخصوص به خود می اندازند و بعد از اینکه سطلشان پر شد آن را داخل جایی بزرگتر خالی می کنند و این کار را آنقدر ادامه می دهند تا به میزان قابل توجهی سقز برداشت کنند، سپس آن را به کارگاه هایی که از سقز، محصولات تولید می کنند، می فروشند.

عوامل موثر بر قیمت سقز کوهی

عوامل موثر بر قیمت سقز کوهی قیمت سقز کوهی بنابر مواردی تغییر پیدا می کند:

  • شفاف بودن سقز: سقز هایی که شفاف هستن  قیمت بیشتری نسبت به سقز های کدر دارند، اما از طرفی کیفیت بالاتری نیز دارند و به همین دلیل بیشتر مورد استقبال هستند. 
  • اندازه سقز: سقز هایی که اندازه ی بزرگتری دارند خیلی بهتر هستند و از آن ها محصولات بیشتری می توان تولید کرد.
  • زمان سقز گیری: سقز هایی که از فصل اول برداشت این محصول به دست آمده اند کیفیت خیلی بهتر و بالا تری دارند اما هر چه مقدار سقز گیری از یک درخت بیشتر شود و به دفعات دوم و سوم برسد میزان املاح و مواد معدنی موجود در سقز ها کم تر می شود.
إقبال أشرفبور

تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذجاملأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

0

اترك تعليقاً