مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش آدامس سقز اصل در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نشانه های آدامس سقز اصلعامل های موثر بر قیمت آدامس کوهی سقز

سقز نام گیاهی است که از شیره آن برای تولید مواد و محصولات مختلفی از جمله آدامس استفاده می شود. آدامس سقز اصل دارای ویژگی ها و مشخصاتی است که باعث افزایش تولید این محصول و فروش بالای آن نیز شده است. مدت زیادی است که از شیره سقز و عصاره آن برای تولید انواع آدامس ها استفاده می شود. این آدامس ها با کیفیت بالا وقیمتی مناسب در بازار عرضه می شوند. 

شرکت پخش آدامس سقز اصل در ایران

نشانه های آدامس سقز اصل

نشانه های آدامس سقز اصلآدامس سقز اصل دارای ویژگی ها و مشخصاتی است که می توان محصول اصل و با کیفیت را با توجه به آن ها تشخیص داده و خریداری کرد. مثلا این آدامس معمولا سفید رنگ است و بو مزه خاصی دارد. در نتیجه مشتریان می توانند به توجه به برخی ویژگی های ظاهری این محصول را از سایر محصولات مشابه تشخیص دهند. 

آدامس کوهی سقز دارای خواصی بسیار مفید است. این آدامس دارای ترکیبی است که به از بین بردن بوی بد دهان و همچنین سفید شدن دندان ها کمک می کند. ترکیبات موجود در سقز باعث از بین بردن کثیفی های روی دندان و همچنین براق شدن دندان ها می شود. همچنین از این محصول برای رفع یبوست نیز استفاده می شود زیرا قادر است که فعالیت های گوارشی را بهبود ببخشد و هضم و جذب غذا ها را راحت تر کند. 

سقز در اصل همان کندر است که استفاده از آن باعث تقویت هوش نیز می شود. مصرف این محصول به خانم های بارداری که در آخرین ماه های بار داری هستند بسیار توصیه می شود زیرا باعث افزایش هوش جنین می شود. 

عامل های موثر بر قیمت آدامس کوهی سقز

عامل های موثر بر قیمت آدامس کوهی سقزقیمت آدامس سقز به عوامل زیادی وابسته است اما تولید کنندگان همواره تلاش می کنند تا محصولی با کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهند و قیمتی مناسب را برای آن در نظر بگیرند. یکی از عوامل موثر روی قیمت این محصول هزینه هایی است که در هنگام تولید آن در بازار صرف شده است.
 به عنوان مثال بسته بندی هایی که برای این محصولات در نظر گرفته می شود با یکدیگر متفاوت است. در هر بسته بندی بین 6 الی 30 عدد آدامس ممکن است قرار بگیرد و طبیعتا هر چه این بسته بندی ها بزرگ تر و میزان محصول موجود در آن ها بیشتر باشد قیمت نهایی آن بالا تر است.

همچنین برخی تولید کنندگان این محصول را با برخی تغییرات در بازار عرضه می کنند. مثلا طعم وبوی جدیدی در آن ایجاد  می کنند که این کار ها نیز روی قیمت محصول موثر است. در نهایت مشتریان می توانند این محصول را با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب خریداری کنند. 

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً