تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذج املأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

شرکت پخش آدامس سقز طبیعی در ایران

آدامس سقز طبیعی از بهترین تنقلات بوده که امروزه به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به صورت صمغی غلیظ است و از شیره درختی به نام بنه گرفته می شود. تولید این آدامس در کردستان نتیجه و بازدهی بهتری دارد و در بسته بندی های متنوع به بازارهای سراسر کشور عرضه می شود. طبیعت این گیاه گرم است و به تنظیم حرارت بدن کمک زیادی می کند. خواص خوراکی و درمانی بالایی دارد و در طب سنتی جایگاه بالایی را به خود اختصاص داده است. این شرکت با پخش سقز در ایران آن را در دسترس مشتریان قرار می دهد. 

شرکت پخش آدامس سقز طبیعی در ایران

معرفی کامل آدامس کوهی سقز

معرفی کامل آدامس کوهی سقز برای معرفی آدامس کوهی سقز ابتدا باید گفت که این ماده گیاهی رنگی سفید مایل به زرد دارد و در هوای سرد به صورت سفت و سخت است و زمانی که در دهان گذاشته و با بزاق ترکیب می شود به شکلی نرم در می اید که به راحتی قابل جویدن است. طعم ان شیرین بوده و با هر ذائقه ای سازگار است. 

این محصول باعث تقویت لثه ها می شود و از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند. جویدن آن به هضم غذا و ناراحتی های گوارشی کمک زیادی می کند. در هر منطقه رنگ و شکل آن متفاوت بوده و بستگی به درخت آن دارد. ماندگاری بالا مهمترین مزیت این صمغ است. 

این شیره طبیعی برای کاهش کلسترول و قند و فشار خون بسیار موثر است. آنتی اکسیدان موجود در این ماده بسیار بالا بوده و به تقویت سیستم ایمنی کمک زیادی می کند. جویدن روزانه این محصول کمک می کند تا دچار پوسیدگی دندان نشوید. 

میزان تولید آدامس سقز طبیعی در کردستان

میزان تولید آدامس سقز طبیعی در کردستان میزان تولید آدامس سقز کردستان رو به افزایش است و توانسته به خوبی پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان داخلی و خارجی باشد. شرایط اقلیمی این استان باعث شده تا درختان بنه به صورت خودرو رشد کنند و میزان صمغ بیشتری از آنها گرفته شود. طی سال های اخیر سطح تولید به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است. 

سقز طبیعی یکی از مهم ترین محصولات کوهی است که نه تنها به جهت ارزش اقتصادی بلکه به خاطر ارزش غذایی بالایی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد چه در داخل و چه در خارج از کشور قرار گرفته است.

ایران یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده در جهان است. تولید سقز کار پیچیده ای نیست و تنها کافی است که شیره را از درخت گرفته و به صورت کاملا بهداشتی بسته بندی کنید. طعم شیرین و طبیعی آن برای هر ذائقه ای مناسب می باشد و افزودنی در آن بکار نرفته است. 

إقبال أشرفبور

تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذجاملأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

0

اترك تعليقاً