تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذج املأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

شرکت پخش آدامس طبیعی سقز در کردستان

آدامس های طبیعی می توانند در طب سنتی برای درمان برخی از بیماری ها تجویز شوند. سقز نیز یکی از محصولات گیاهی است که می تواند برای این کار استفاده شود و در درمان و یا پیشگیری از برخی اختلالات گوارشی، بینایی، دهان و دندان و کلیوی مصرف گردد. آدامس طبیعی سقز در استان کردستان در شرکت سقزسازی تولید و توسط نمایندگی های فروش آن به سایر نقاط توزیع می شود.

شرکت پخش آدامس طبیعی سقز در کردستان

آشنایی با روش تهیه آدامس گیاهی سقز

آشنایی با روش تهیه آدامس گیاهی سقز در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با روش تهیه آدامس سقز آشنا کنیم و تا حدی سوالاتتان را رفع ابهام نماییم.

گیاهی که از آن سقز به دست می آید، درخت پسته وحشی یا بنه می باشد. این درخت در مناطق سردسیر قادر به بقا و رشد و رویش است. استان کردستان می تواند در این زمینه گزینه مناسبی برای کشت و پرورش این درختان باشد.

در فصل پاییز برگ های این درختان شروع به ریزش کرده و به این ترتیب سوراخ های کوچکی در درخت ایجاد شده و راهی را برای خروج شیره سقز به وجود می آورند. این شیره بعد از مدتی از رنگ سبز کمرنگ به سفید تغییر پیدا می کند و برای آدامس سازی به شرکت های مربوطه فرستاده می شود.

ابتدا باید این شیره را به غلیظ ترین حالت ممکن در آورند و حالتی شبیه سنگ به آن دهند، سپس با ترکیبات دیگر آدامس درون مخلوط کن قرار می گیرد و گرما می بیند. این شیره سقز همراه با دیگر ترکیبات آدامس به حالت مایع در می آیند و با کم کردن دمای آن ها، در فرم های مختلفی ساخته می شوند. سپس این مواد جامد شده برای مرحله بسته بندی آماده می باشند.

مشخصات آدامس طبیعی سقز

مشخصات آدامس طبیعی سقز مشخصات آدامس گیاهی سقز باعث شده تا افراد علاقه زیادی به خرید آن نشان دهند. این آدامس می تواند از خشکی دهان جلوگیری کند و به این ترتیب بوی بد دهان را از افراد دور نماید. جالب است که مصرف این نوع آدامس می تواند باعث سفید شدن دندان هایتان نیز شود.

از سلامت دهان و دندان که بگذریم، می بینیم مصرف این آدامس برای اختلالات دستگاه گوارشی هم پیشنهاد شده و معده را پاکسازی و یبوست را درمان می کند.

در هنگام خرید آدامس سقز بسته بندی باید به یک سری نکات در خصوص مصرف و نیاز خود توجه کنید:

  • مشخص کنید چند گرم از آن را نیاز دارید و می خواهید مصرف کنید.
  • وزن خالص آن یعنی وزن بدون بسته بندی را از فروشنده خود بپرسید.
  • به زمان انقضای آن توجه کنید.
  • اگر امکان داشت، از طبیعی و اصل بودن محصول اطمینان پیدا کنید.
إقبال أشرفبور

تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذجاملأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

0

اترك تعليقاً