مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش سقز تلخ در شهر کردستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

سقز کوهی تلخ چیست؟عوامل موثر بر قیمت سقز تلخ

شرکت پخش سقز تلخ در شهر کردستان سعی دارد که از روش های مختلف و مناسب برای عرضه این محصول های خوراکی به مردم استفاده نماید. یکی از شیوه هایی که هم برای این شرکت و هم برای مشتری ها سودهای فراوانی را به همراه دارد روش خرید و فروش به صورت عمده می باشد. این شرکت علاوه بر این که از راه عمده محصولاتش را به فروش می رساند از شیوه فروش اینترنتی نیز استفاده می کند و به این طریق سقزهای مرغوب خود را از طریق آنلاین به خریدارها عرضه می دارد. 

شرکت پخش سقز تلخ در شهر کردستان

سقز کوهی تلخ چیست؟

سقز کوهی تلخ چیست؟سقز کوهی تلخ چیست؟ سقز یک ماده است که مشابه آدامس می باشد و دارای طعم تلخی است. این ماده از صمغ درخت بنه کوهی به دست می آید و دارای خاصیت های بسیار زیادی برای بدن انسان ها می باشد. 

زمانی که این ماده از تنه درخت پسته وحشی یا همان بنه بیرون می آید ابتدا به صورت مایع است. اما به مرور زمان در مجاورت هوا سفت و جامد می شود. 

اگر بخواهیم در رابطه با خواص این محصول پرمصرف صحبت نماییم باید به این موضوع اشاره نماییم که سقز برای سلامت لثه ها بسیار اثر بخش است و همچنین ناراحتی های معده را از بین می برد. 

این محصول در منطقه های سردسیر کشورمان به دست می آید. یکی از مناطقی که سقزهای خوبی را به بازار فروش روانه می سازد کردستان است. درست است که طعم این محصول ها کمی تلخ است اما باید بیان نماییم که در عین تلخی خوش طعم نیز می باشد. زیرا این مزه تلخی بسیار ملایم می باشد. 

عوامل موثر بر قیمت سقز تلخ

عوامل موثر بر قیمت سقز تلخ قیمت یک عامل بسیار مهم در روند خرید برای مشتری ها محسوب می شود. قیمت هر قرص سقز تلخ بر اساس نوع کیفی آن تعیین می گردد. برخی بر این باور هستند که هر چقدر که این سقزها تلخ تر باشند با کیفیت تر هستند. از این رو با قیمت های بالا به فروش می روند. 

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت سقز تلخ نوع بسته بندی آن می باشد. درست است که طعم  مزه این ماده خوراکی یک موضوع بسیار با اهمیت در قیمت گذاری به حساب می آید. اما نوع بسته بندی این ماده پرخاصیت خوراکی نیز اهمیت زیادی دارد. 

زمانی که بسته بندی ها محکم و زیبا باشند طبیعی است که مردم را به سمت خود فرا می خوانند و همیشه به میزان بیشتری به خریدارها فروخته می شوند. 

افراد متخصصی که در شرکت تولیدی کار می کنند با توجه به موارد و نکته های مذکور اقدام به تعیین قیمت این سقزها می نمایند. 

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً