تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذج املأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

صادرات سقز سفید به کشور عراق

سقز سفید ایرانی کیفیت بسیار بالایی دارد. تولیدکنندگان این محصول به خوبی می‌دانند که برداشت صمغ از درخت بنه را چه زمان و به چه شکل انجام دهند تا پس از بسته بندی خواص خود را به اندازه کافی حفظ کند. این درخت بیشتر در مناطق غربی ایران و در دامنه های رشته کوه زاگرس یافت می شود و یکی از گونه های انواع پسته است.

صادرات سقز سفید به کشور عراق

شیره سقز سفید چیست؟

شیره سقز سفید چیست؟ مهمترین محصول درخت بنه شیره آن است. این شیره معمولاً در آغاز فصول سرد سال از تنه این درخت خارج شده و بر روی آن می‌ نشیند. این محصول دارای خواص درمانی بسیار فراوانی است و برای استفاده توسط زنان باردار بسیار توصیه می‌شود.

استفاده از سقز در بسیاری از صنایع به عنوان یک ماده چسبنده نیز رایج است. بسته بندی های متفاوت ارائه شده برای این محصول دارای درجات کیفی متفاوتی هستند که به همین نسبت کاربرد آن ها نیز با هم تفاوت دارند.

درخت بنه در سال های انتهایی حیات خود این شیره ی ارزشمند را از خود تراوش می‌کند، به طوری که سقز خوراکی به عنوان مهم ترین محصول به دست آمده از این درخت شناخته می‌ شود.

شیره سقز سفید دارای طبع بسیار گرمی است. معمولاً به زنان باردار توصیه می‌شود تا در ماه‌ های پایانی دوره بارداری از آن به صورت ناشتا استفاده کنند، این کار باعث می‌شود تا مغز جنین رشد بیشتری داشته و از لحاظ هوش و حافظه ارتقا پیدا کند.

همچنین بسیاری از پزشکان ترکیب این محصول با سایر مواد مغذی دیگر را برای بیماران دیابتی توصیه می‌کنند و اعتقاد دارند که برای افرادی که دچار قند خون هستند، معجزه می کند. 

در بسیاری از آدامس های تولید شده در داخل ایران از مواد موجود در شیره سقز استفاده می‌شود. به این ترتیب بسیاری از فواید موجود در این ماده خوراکی از طریق مصرف آدامس وارد بدن می شود. 

برای صادرات چه شیره سقزی را انتخاب کنیم؟

برای صادرات چه شیره سقزی را انتخاب کنیم؟ تولید کنندگان این محصول می‌ توانند آن را به صورت عمده یا خرده به فروش برسانند که طبیعتاً خرید شیره سفید سقز به صورت عمده نسبت به نمونه‌های خرده‌فروشی آن بسیار به صرفه تر خواهد بود.

خریداران خارجی انواع سقز ایرانی ترجیح می‌دهند نمونه های با کیفیت آن را انتخاب نمایند. به همین دلیل برای صادرات انواع سقز از بهترین نمونه های به دست آمده از آن در بسته بندی های مخصوص صادراتی استفاده می‌شود. امکان ثبت سفارش این محصول به صورت اینترنتی نیز وجود دارد و خریدار عمده آن می تواند با برقراری ارتباط از طریق همین سایت به برترین فروشندگان سقز با کیفیت ایرانی دسترسی داشته باشد.

إقبال أشرفبور

تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذجاملأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

0

اترك تعليقاً