تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذج املأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

صادرات شیره سقز به کشور عراق

شیره سقز یا کندر دارای خواص دارویی بسیاری می باشد که از درخت سقز تهیه می شود. این محصول علاوه بر ارزش بالا در صنایع مختلفی هم کاربرد دارد که در کشور تولید این محصول توسط مراکز مختلفی صورت می گیرد. کیفیت و قیمت مطلوب انواع تهیه شده در داخل کشور باعث شده تا صادرات شیره سقز به کشور های مختلفی همچون عراق صورت بگیرد.

صادرات شیره سقز به کشور عراق

معرفی کامل شیره سقز خام

معرفی کامل شیره سقز خام سقز که به آن پسته کوهی، بنه و یا کندر هم گفته می شود شیره غلیظ درخت بنه است که از گیاهان دارویی محسوب می شود و خواص بسیار بالایی هم دارد. این ماده پر ارزش که در فصل پاییز از تنه درخت تهیه می شود علاوه بر خاصیت دارویی برای تولید آدامس هم استفاده می شود.

درختی که این محصول از آن تهیه می شود نوعی درخت کوهستانی است که در آب و هوای نه چندان سرد رشد می کند و عمر طولانی هم دارد. طبع شیره سقز خام گرم و خشک است که در ادامه قصد داریم به بررسی خواص بی نظیر این محصول بپردازیم.

کلسترول و فشار خون بالا یکی از اصلی ترین عوامل بروز بیماری های قلبی است که با مصرف این محصول می توان از هر دو عامل را کنترل کرد و ریسک بروز بیماری های قلبی را کاهش داد.

آدامس های تولید شده از سقز می‌تواند به افزایش سلامت دهان کمک بکند. مطالعات نشان داده اند در افرادی که از این محصول استفاده کرده اند باکتری های ایجاد کننده عفونت های لثه و دندان در این افراد کمتر دیده می شود.

تقویت قوای جنسی، کمک به هضم، کاهش قند خون و پیشگیری از سرطان از جمله خواص بی نظیر و بی شمار شیره سقز می باشد.

نکات مهم هنگام خرید شیره سقز

نکات مهم هنگام خرید شیره سقز برای خرید شیره سقز باید نکات مختلفی را مد نظر قرار داد تا در نهایت از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان پیدا کنید. این محصول به صورت محدود تولید می شود و به همین دلیل در بازار های سراسر کشور به راحتی یافت نمی شوند و در حالت کلی کمیاب می باشند.

در هنگام خرید بهتر است که به ویژگی های ظاهری شیره سقز توجه داشت تا بتوان با کیفیت ترین شیره سقز را تهیه کرد. البته ویژگی های ظاهری همیشه کمک کننده در این زمینه نمی باشند، با این حال می شود تا حد زیادی خریدار را در انتخاب انواع با کیفیت شیره سقز یاری دهد.

برای اطمینان از خرید محصولات ذکر شده وجود یک راهنمای خرید می تواند بسیار مفید باشد و در این صورت می توان تا حد زیادی از کیفیت شیره خریداری شده اطمینان خاطر پیدا کرد.

إقبال أشرفبور

تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذجاملأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

0

اترك تعليقاً