تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذج املأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

عرضه مستقیم آدامس سقز طبیعی در ایران

عرضه مستقیم آدامس سقز طبیعی در ایران برای اولین بار با قیمت استثنایی آغاز شد

شما عزیزانی که پیوسته به دنبال این موضوع بودید که: چگونه و از کجا آدامس سقز مرغوب و طبیعی را می توان خریداری کرد؟

با ما همراه باشید چراکه قصد داریم در این مقاله شما را با مشخصات این آدامس و مرکز خرید آن آشنا سازیم.

عرضه مستقیم آدامس سقز طبیعی در ایران

مشخصات آدامس سقز طبیعی کردستان

مشخصات آدامس سقز طبیعی کردستان آدامس طبیعی سقز از صمغ درخت پسته کوهی تولید می شود و از گذشته های دور توسط اطباء و متخصصان طب سنتی توصیه می شد.
این  آدامس آنتی باکتریال می باشد و توسط ابن سینا برای درمان بیماری های گوارشی تجویز می شده است.
صمغ درخت پسته کوهی را طی یک سری فعل و انفعالات به آدامس آن تبدیل می کنند لازم است بگوییم که طی این فرآیند ها سعی می شود تا بیشتر خواص درمانی سقز حفظ شود.

آدامس سقز کردستان برخلاف صمغی که از آن تولید می شود سفید می باشد.
این آدامس علاوه بر داشتن خواص درمانی و دارویی در تولید آن از هیچگونه ماده شیمیایی استفاده نمی شود و این خود یک امتیاز بسیار بالا برای آن می باشد.

این محصول طبیعی و ارگانیک بسیار خوشبو و خوش طعم می باشد و برای ایجاد بوی خوش در دهان بسیار مفید است، متخصصان و پژوهشگران طی مطالعاتی که انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که آدامس سقز با داشتن مواد بسیار خاصی موجب محافظت از مینای دندان شده و از پوسیدگی و خراب شدن آن ها جلوگیری می کند.

این محصول رنگ های مختلفی دارد و از طیف سفید تا سبز بسیار کمرنگ را تشکیل می دهد که براساس این رنگ ها طعم آن متفاوت می باشد و حتی برخی از آن ها که بسیار اصل و مرغوب می باشند مزه ای تلخ به همراه دارند.

این آدامس علاوه بر طرفداران ایرانی، طرفداران بسیاری نیز از سراسر دنیا دارد و مردم دانا این آدامس  طبیعی را جایگزین آدامس های شیمیایی کارخانه ای می کنند.

بررسی قیمت آدامس سقز

بررسی قیمت آدامس سقز قیمت آدامس سقز در کل بسیار ارزان است اما نمی توان قیمت آن را بطور قطعی اعلام کرد زیرا تولید این محصول متناسب با صمغ تولید شده توسط درختان پسته کوهی می باشد و تولید این صمغ نیز با توجه به میزان بارش سالیانه کاهش و یا افزایش می یابد.

صادرات آدامس سقر آن هم با قیمت عالی که میتواند حاشیه سود خوبی برای یک تاجر داشته باشد، امروز در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس انجام می شود و شما عزیزان اگر می خواهید قیمت این آدامس منحصر به فرد را بدانید تا ببینید که چه مقدار می توانید از این محصول را خریداری کنید، مشاورین مجموعه ما آماده ارائه مشاوره های لازم به شما تاجران و خریداران آدام سقز در تمامی ایام هفته هستند.

إقبال أشرفبور

تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذجاملأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

0

اترك تعليقاً