تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذج املأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

فروش آدامس سقزی اصل شهر کردستان

احتمالا تاکنون نام سقز به گوشتان خورده است. درباره آدامس سقزی چه می‌دانيد ؟ این نوع آدامس چه فوایدی دارد؟ مشخصات آدامس سقز کردی اصل چیست؟ چگونه می‌توان نوع اصل این نوع آدامس را تهیه کرد؟ با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات تکمیلی به شما عزیزان ارائه کنیم؛ 

فروش آدامس سقزی اصل شهر کردستان

روش تشخیص آدامس سقز اصل کردی

روش تشخیص آدامس سقز اصل کردیسقز که به آن بنه، پسته کوهی یا کندر نیز گفته می‌شود، شیره درخت بنه است که از آن در تهیه آدامس استفاده می‌شود و در فارسی به آن آدامس سقزی می‌گویند. این نوع آدامس برخلاف سایر آدامس های صنعتی و شیمیایی کاملا طبیعی بوده و فواید دارویی زیادی برای دهان، دندان‌ها و بدن دارد.

آدامس سقزی، دارای خواص ضد میکروبی بوده و جویدن آن از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می‌کند و به رفع بوی بد دهان کمک می‌کند. همچنین جویدن این آدامس باعث پاکسازی سطح دندان ها از جرم شده و از زرد شدن دندان ها جلوگیری می‌کند. جویدن مستمر آدامس سقزی باعث ترشح بیشتر بزاق دهان شده و از اسیدیته دهان می‌کاهد. همچنین سقز حاوی ویتامین A است که باعث تقویت چشم شده و شب کوری را درمان می‌کند. آدامس سقزی به دلیل ترکیباتی که دارد باعث آرامش شده و از بروز تنش هایی مانند استرس، اضطراب و افسردگی جلوگیری می‌کند. همچنین یک باز کننده اشتها بوده و برای افرادی که دچار بی اشتهایی از جمله بی اشتهایی عصبی هستند بسیار مفید است.                                                                                                                             

از آنجا که بیشترین رویش درختان بنه و استخراج شیره یا صمغ آن در کردستان است، امروزه آدامس سقزی کردی بسیار معروف است. آدامس اصل سقزی کرد فاقد هر گونه رنگ شیمیایی بوده و رنگ آن سفید کدر است. به هیچ عنوان در آن از طعم دهنده های خوراکی شیمیایی استفاده نشده و طعم به خصوص خود را دارد. خیلی سفت یا خیلی نرم نیست اما خشک بودن آن هم نشانه خراب بودن نیست، احتمال اینکه رطوبت از دست بدهد و خشک شود زیاد است. 

مشخصات بسته بندی آدامس سقزی

مشخصات بسته بندی آدامس سقزیاز آنجا که امروزه استفاده از آدامس های کاملا طبیعی سقز به جای انواع شیمیایی آن متداول شده، عده ای سودجو دست به تقلب در ساخت آن کرده و به جای صمغ طبیعی از صمغ مصنوعی که از نفت خام بدست می‌آید، استفاده می‌کنند. بنابراین توصیه می‌شود از آدامس سقز بسته بندی استفاده شود که دارای تاریخ تولید و انقضا بوده و مهر وزارت غذا و دارو و سیب سلامت را داشته باشد. مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت معتبر و تعیین شده اقدام به سفارش محصول مورد نظر نمایند. 

إقبال أشرفبور

تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذجاملأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

0

اترك تعليقاً