تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذج املأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

فروش بهترین سقز مناسب برای لاغری

سقز لاغری با طعم مطبوع از درختان سرسبز کردستان به دست می آید و به صورت عمده با قیمت های باورنکردنی در اختیار مشتریان واقعی قرار خواهد گرفت. اولویت فروشندگان این سایت در درجه اول کیفیت محصولات و علاوه بر آن احترام به خواست و نظر مشتری است. 

فروش بهترین سقز مناسب برای لاغری

مشخصات سقز کوهی اصل

مشخصات سقز کوهی اصل سقز کوهی همانطور که از نامش پیداست مطلق به استانهای کوهستانی کشور از جمله کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام و کرمانشاه می باشد. درخت پسته وحشی که در این مناطق می روید دارای صمغ غلیظی است که بیشتر در فصل پاییز ترشح می شود.

از نام های دیگر سقز می توان به کندر، پسته کوهی و بنه اشاره کرد. علاوه بر مناطقی که نام برده شد در آفریقا و کشورهای شرقی دریای مدیترانه نیز توسط درختی با نام پیستاکیا لنتیسوس تولید می شود. جالب است بدانید که عمر بعضی از سقزها و یا همان صمغ های درختی به بیش از هزار و پانصد سال می رسد.

از مشخصات سقز کوهی اصل در حالت اولیه رنگ سبزش است و برای درمان بیماری هایی مانند یبوست و یا انواع مشکلات گوارشی مورد استفاده قرار می گیرد. سقز شباهت بسیار زیادی به آدامس دارد و می توان گفت یک نوع آدامس دست ساز طبیعت است.

خواص سقز اصل که جزء جدا نشدنی مشخصات آن می باشد باعث شده که این صمغ ارزش بسیار زیادی در بین مواد خوراکی پیدا کند. از جمله این خواص و فواید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش و کنترل کننده فشار خون
  • افزایش سلامت دهان و دندان
  • کمک کننده به بیماری هایی مانند کرون
  • درمان کننده و التیام دهنده زخم
  • تقویت قوای جسمی و جنسی
  • درمان کننده عفونت های مزمن

قیمت سقز به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سقز به چه عواملی بستگی دارد؟ امروزه شرکت ها و کارخانجات زیادی در صنعت آدامس سازی مشغول به کارند که از سقز استفاده های فراوانی می کنند. سقز باید کاملا بهداشتی باشد و با لوازم بهداشتی فرآوری شود. این ماده مقوی ارزش غذایی، خواص و فواید بسیار زیادی دارد و استفاده از آن برای همه طیفهای سنی توصیه می شود. 
قیمت خرید سقز هم مانند سایر اقلام و محصولات متنوع موجود در بازار با تغییرات زیادی روبرو بوده است. اما انتخاب سقز با اطلاعات صحیح این امکان را به خریدار می دهد که محصولی تضمینی و با کیفیت تهیه کند. از عوامل تعیین کننده در قیمت سقز کوهی اصل می توان به مقدار سقز، مکان تهیه شده، موجودی بازار، تغییرات قیمت ها و غیره اشاره کرد در کنار تمام این طالب قیمت سقز به مکان جمع آوری آن و همچنین طول عمرش بستگی دارد.

إقبال أشرفبور

تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذجاملأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

0

اترك تعليقاً