مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سقز درخت پسته کوهی با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات سقز درخت پسته کوهیتفاوت سقز درخت پسته با بنه

سقز درخت پسته کوهی بیشتر به صورت شیره مورد استفاده قرار می گیرد. فروش شیره سقز  درخت پسته کوهی با قیمت ارزان با روش های اینترنتی انجام می پذیرد. این محصول چسبناک در بسته بندی های متنوعی عرضه می شود.

فروش سقز درخت پسته کوهی با قیمت ارزان

مشخصات سقز درخت پسته کوهی

مشخصات سقز درخت پسته کوهی

در راستای معرفی مشخصات درخت پسته کوهی می توان به این موضوع اشاره کرد که این درخت در مناطق کوهستانی رشته کوه های زاگرس به صورت کاملا وحشی رشد می کند. ارتفاع این درخت بین ۵ تا ۸ متر می رسد. برگ های این درخت در فصل پاییز به رنگ نارنجی  است که زیبایی خاصی به محیط می بخشد.

درخت پسته کوهی  از نظر شرایط آب و هوایی در مناطق خشک و نیمه خشک سازگار است. آمار ارائه شده در این زمینه  حاکی از آن است که این درخت به صورت وحشی رشد می کند.

در پرورش این درخت به صورت گلخانه‌ ای نمی‌توان اقدام کرد زیرا این درخت دارای پوستی ضخیم و ارتفاع زیادی است.  این درخت در راستای شکننده شدن پوستش در سرمای زمستان و یخبندان باعث می شود که بتواند در فصل بهار دوباره سبز شود.

گل این درخت در رنگرزی به صورت سنتی مورد استفاده قرار می گیرد.  یکی دیگر از مهمترین کاربرد های درخت بنه در گرفتن شیره سقز دیده می‌ شود. شیره سقز درخت بنه به رنگ سبز است و از نظر حالت چسبندگی خاصی به خود می گیرد. از این محصول در تولید آدامس ها و محصولات خوشبو کننده استفاده می شود.

تفاوت سقز درخت پسته با بنه

تفاوت سقز درخت پسته با بنه

همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم در بین سقز درخت کوهی پسته و بنه تفاوتی وجود ندارد. درخت بنه با نام درخت پسته کوهی نیز شناخته شده است.

همان طور گفته شده  سقز درخت بنه یا پسته کوهی فواید و خواص منحصر به فرد دارند و می‌ توانند در درمان برخی از بیماری ها استفاده قرار گیرند.

این محصول سرشار از ویتامین e است و این ویتامین در این محصول باعث می شود که اثر آنتی اکسیدانی قوی داشته باشد. از مغز سقز به عنوان یک آنتی بیوتیک بسیار قوی برای عملکرد های باکتری مضر در بدن استفاده می شود. این محصول دارای فوایدی است که شامل موارد زیر می شود:

  • موثر در تقویت عمومی بدن
  • مورد استفاده در درمان سرفه های خشک و عفونی
  • کاهش دهنده درد های مفصلی

شیره سقز بعد  از برداشت و تولید می‌ تواند در  در بسته بندی های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. همان‌طور که گفته شد این محصول می تواند در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و در تولید انواع آدامس مورد استفاده قرار گیرد. 

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً