مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سقز شیره درخت با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات سقز شیره درخت بنهنحوه قیمت گذاری شیره سقز سفید کردی

سقز شیره درخت بنه یا کلخنگ است که در مناطق مختلفی از کشورمان تولید می شود. این محصولات با قیمت ارزان به فروش گذاشته می شوند تا مشتریان بتوانند آنها را در سطح نیاز خود خریداری کنند. محصولات مورد نظر به دو شیوه فله و بسته بندی در دسترس قرار می گیرند که هر کدام مشتریان خاص خود را می طلبند.

فروش سقز شیره درخت با قیمت ارزان

مشخصات سقز شیره درخت بنه

مشخصات سقز شیره درخت بنه  سقز به صورت غلیظ از درخت تراوش می کند و رنگ آنها مایل به سبز می باشد که بعد از جوشیدن به رنگ سفید در می آیند. عمده کارایی سقز را اگر بگوییم به عنوان آدامس جویده می شود و این محصولات در طب سنتی و در صنعت کارایی عالی دارند. از دیگر کارایی های محصولات در دارو سازی است که بسیار مهم می باشد.

سقز شیره درخت بنه بعد از جمع آوری از پای درخت وارد کارخانه های تولیدی می شود تا به صورت بهداشتی بسته بندی شوند و در دسترس خریداران قرار بگیرند. افراد اغلب برای جمع آوری کاسه هایی را در شیار درخت قرار می دهند تا به مرور زمان شیره ها در آن جمع آوری شود.

با خواص عالی که از سقز ها سراغ داریم روز به روز بر تقاضای خریداران افزوده می شود تا افراد بتوانند از نظر درمانی نیز از آنها استفاده کنند. جایگاه ویژه سقز ها در طب سنتی بیشتر به خاطر تاثیرات مثبت شان بر دستگاه گوارش است که در هضم زودتر غذا کمک می کنند و به میزان قابل توجهی رفلاکس معده را کاهش می دهد.

نحوه قیمت گذاری شیره سقز سفید کردی

نحوه قیمت گذاری شیره سقز سفید کردی شیره سقز را در نمونه های مختلفی می توان تهیه کرد که محصولات بعد از آماده شدن در کارخانه ها به رنگ سفید می باشند و افراد می توانند آنها را با اطمینان کامل مورد استفاده قرار دهند.

شیره سقز سفید از مناطق کرد نشین ایران به دست می آید و این محصولات دارویی با وجود مشتریان بسیار به طور عمده به فروش گذاشته می شوند تا در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرند. شیره سقز کردی را با قیمت های متفاوتی می توان تهیه کرد، زیرا از نظر سطح کیفی با همدیگر فرق دارند که تاثیر مستقیم بر نرخ آنها می گذارد.

می دانیم که در قیمت گذاری شیره سقز سفید کردی پارامتر های بسیاری تاثیر می گذارد که از این موارد می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

  1. وزن بسته بندی سقز
  2. تولید کننده سقز
  3. منطقه تولید سقز
  4. روش فروش سقز
  5. روش عرضه سقز

افرادی که قصد خرید سقز ها را دارند می خواهند که در این زمینه اطلاعات کسب کنند و به همین سبب می توانند از خدمات آنلاین در دنیای پیشرفته امروز استفاده کنند و در کمترین زمان و هزینه ممکن در این مورد اطلاعات به دست آورند.

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً