مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش شیره سقز صادراتی به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات شیره سقز سفید صادراتیخرید کپسول شیره سقز

درخت بنه یکی از درختانی است که محصولات بسیار متنوع و با ارزشی تولید می کند. این درخت در گستره وسیعی از جنگل های زاگرس از جنوب تا شمال ایران وجود دارد. میوه این درخت به همین نام شناخته می‌شود و دارای مواد مغذی بسیار با ارزشی است. این میوه هم مصرف خوراکی و هم مصرف دارویی بسیار وسیعی دارد. علاوه بر میوه در تابستان از این درخت شیره ای تراوش می کند که به سقز معروف است.

شیره سقز صادراتی چگونه به دست می آید و خواص این ماده غذایی ماده ارزشمند چیست؟

فروش شیره سقز صادراتی به صورت عمده

مشخصات شیره سقز سفید صادراتی

مشخصات شیره سقز سفید صادراتی

در تابستان برخی از روستاییان و افراد محلی منطق رشد درخت بنه خراش هایی را بر روی تنه این درخت ایجاد می‌کند که باعث تراوش صمغی از آن می شود. این صمغ به سقز معروف است و سالانه مقدار بسیار زیادی از آن در ایران تولید می‌شود. این صمغ در حالت خام برای درمان انواع دردهای دستگاه گوارش معده بسیار مفید است. همچنین آدامس معروف به سقز از این صمغ به دست می آید.

از مشخصات شیره صادراتی می توان به عاری بودن آن از هر گونه مواد اضافی مانند برگ و ساقه درخت اشاره کرد.

همچنین با توجه به این که برداشت و جمع آوری این محصول از کاسه های گلی وصل شده به درخت می باشد شیره سقز صادراتی باید عاری از آثار گل یا خاک رس باشد.

رنگ شیره برداشتی از درخت در هنگام برداشت از درخت سفید نبوده بلکه شیره ای متمایل به زرد است و طی فرآیند دقیق و با استفاده از روش های فرآوری مناسب رنگ شیره سقز سفید می شود؛ بنابراین وجود رنگ سفید یکدست در شیر سقز صادراتی می تواند دلیلی بر عمل آوری مناسب و در نتیجه کیفیت بالای این محصول باشد.

خرید کپسول شیره سقز

خرید کپسول شیره سقز همان طور که گفتیم این شیره دارای خواص درمانی بسیار ارزشمندی است و می تواند در صنعت داروهای گیاهی مورد استفاده قرار گیرد. برخی از شرکت ها با خرید شیره سقز به صوت عمده اقدام به تولید داروهای خاصی می کنند. به عنوان مثال برای استفاده بهینه از این شیره، آن را به صورت کپسول شیره سقز به بازار گیاهان دارویی عرضه کرده اند. با این کار استفاده از این محصول برای خریداران آن بسیار راحت شده است و با مصرف این کپسول می توانند به اهداف دارویی مورد انتظارشان از این دارو دست یابند.

خرید کپسول شیره سقز به هر مقدار و برای هر مکانی که شما بخواهید برای ما امکان پذیر است و در اسرع وقت به دستتان خواهد رسید.

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً