مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم آدامس طبیعی در بازار ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نشانه اصل بودن آدامس سقزهنگام خرید سقز طبیعی به این نکات توجه کتید

آدامس طبیعی یکی از محصولاتی است که در بازار های داخلی با قیمت های مختلفی عرضه می شود. آدامس طبیعی که اصطلاحا به آن سقز گفته می شود دارای خواص مختلفی است که مورد استفاده بسیاری از خریدار ها قرار می گیرد.

فروش مستقیم آدامس طبیعی در بازار ایران

نشانه اصل بودن آدامس سقز

نشانه اصل بودن آدامس سقز آدامس سقز اصل از محصولات بسیار پر طرفدار است که خریدار های بسیار زیادی متقاضی آن هستند. این محصول از درختی به نام بنه یا درخت پسته وحشی به دست می آید که از تنه این درخت ها در فصولی از سال به صورت طبیعی شکاف پیدا می کند و صمغی از آنها خارج می شود.

تنها راهی که می توان آدامس اصل را از تقلبی متمایز کرد بسته بندی این محصولات است که باید دارای کد رهگیری و نشانه های بهداشتی باشد.

این محصول دارای رنگی سفید است طعم ندارد و تغییر رنگ هم نمی دهد. طعم و بوی آن هم دچار تغییر نمی شود. از طرفی سقز اصل به دندان نمی چسبد.

این محصول فوق العاده که با این روش جالب به صورت طبیعی تولید می شود، دارای خواص درمانی و صنعتی بسیار زیادی است. این شیره در هنگامی که از تنه درخت تولید می شود دارای رنگ سبز روشنی است که بسیار غلیظ می باشد.

یکی از خواصی که می توان برای این محصول نام برد، درمان یبوست است. این محصول می تواند به هضم غذا کمک بسیار زیادی کند. در کتاب ها و توصیه های بسیار خوبی که از ابو علی سینا موجود است برای بسیاری از مشکلات گوارشی پیشنهاد شده که از سقز استفاده شود.

یکی از جالب ترین مسائلی که در این سقز ها وجود دارد این است که این محصولات می توانند مانند یک آنتی بیوتیک عمل کنند. به شکلی که با عامل باکتری زخم معده مبارزه می کند و بسیاری از افراد محلی هستند که این محصول را به شکل را ناشتا استفاده می کنند چرا که اعتقاد دارند این محصول می تواند سنگ کلیه را به طور کلی دفع کند.

در علم پزشکی سنتی در مورد خواص این محصول موارد زیادی گفته شده است. این محصول می تواند به بهتر کردن عملکرد طحال و کبد کمک بسیار زیادی کند.

هنگام خرید سقز طبیعی به این نکات توجه کتید

هنگام خرید سقز طبیعی به این نکات توجه کتید سعی کنید برای خرید سقز طبیعی از محصولاتی خریداری کنید که از نظر بهداشتی تایید شده باشند. این محصولات دارای تاریخ مصرف می باشند و در بسته بندی های بهداشتی به خریدار ها عرضه می شوند.

پس حتما سعی کنید از محصولاتی که هیچ نام و نشانی ندارند استفاده نکنید. برای تولید آدامس طبیعی از سقز در شرکت هایی که به صورت بهداشتی فعالیت می کنند، ابتدا آن ها را تصفیه می کنند و ترکیبات روغنی و غیر خواکی آن ها را می گیرند.

اما در بسیاری از محصولاتی که نام و نشانی ندارد سقز ها در محله هایی که تولید کننده سنتی هستند تهیه می شود و آن ها را در دیگ هایی که از نظر بهداشتی مشکل دارند تولید می کنند.

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً