مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت آدامس سقز کردستان در بازار تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

آدامس گیاهی سقز چیست؟عوامل موثر بر قیمت آدامس کوهی سقز کردستان

آیا تا به حال با مراجعه به سوپر مارکت ها تنوع بسیار زیاد آدامس شما را سردرگم نکرده است؟

انواع و اقسام آدامس ایرانی و خارجی با قیمت های مختلف حق انتخاب بسیار زیادی پیش پای شما می گذارد. جز جدایی ناپذیر همه این آدامس ها استفاده از مواد افزودنی مجاز می باشد. این مواد افزودنی غالبا نگه دارنده ها هستند که برای سلامت انسان بسیار مصر هستند. آدامس سقز کردستان یکی از گزینه های پیش روی شما برای خرید است.

آیا می دانید این آدامس چگونه تهیه می شود و دارای چه محاسنی است؟ با ما بمانید تا بیشتر در مورد این آدامس بدانیم.

قیمت آدامس سقز کردستان در بازار تهران

آدامس گیاهی سقز چیست؟

آدامس گیاهی سقز چیست؟

درختی به نام بنه در کوهستان های کردستان و در آب و هوای معتدل رشد می کند. میوه این درخت که به همین نام است سرشار از مواد مغذی است و از آن برای تهیه انواع گیاهان دارویی استفاده می شود.

اما تنها میوه این درخت نیست که مزایای بسیاری دارد. در تابستان محلی ها بر تنه این درخت خراش هایی ایجاد می کنند تا صمغ درخت از این خراش ها خارج شود. آنها این صمغ را جمع آوری کرده و طی فرآیند حرارت دادن در دمای و زمان مشخص محصولی به نام سقز به دست می آید. در این حالت این صمغ به عنوان یک ماده بسیار با ارزش دارویی برای درمان بسیاری از مشکلات گوارشی و زخم های معده مورد استفاده قرار می گیرد.

با ورود تکنولوژی بسته بندی، سقز در بسته بندی های زیبا به بازار عرضه شده و برخی طعم دهنده های طبیعی به آن اضافه گردید. آدامس گیاهی سقز به علت ارگانیک بودن و نبود هیچ نوع نگه دارنده یکی از بهترین آدامس های موجود در بازار است که می تواند جایگزین بسیار عالی برای بسیاری آدامس ها از جمله آدامس های گران قیمت خارجی باشد.

عوامل موثر بر قیمت آدامس کوهی سقز کردستان

عوامل موثر بر قیمت آدامس کوهی سقز کردستان

کیفیت آدامس گیاهی سقز ثبات بسیار زیادی دارد چون ماده اولیه آن طبیعی و کاملا ارگانیک است. در تهیه آدامس کوهی سقز طی فرآیند عمل آوری اولیه باید دقت زیادی کرد تا حرارت زیاد یا کم بر کیفیت محصول تاثیر نگذارد. از عوامل موثر بر قیمت این محصول خطه کردستان کیفیت آن و عاری بودن آن از هر گونه مواد غیر طبیعی است.

همچنین میزان عرضه و تقاضا می تواند بر قیمت این محصول تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. 

صادرات این محصول به کشورهای دیگر با توجه به تفاوت نرخ ارز می تواند بر قیمت آن تاثیر زیادی داشته باشد به طوری که با صادرات این محصول به خارج، از میزان عرضه آن در داخل کشور کاسته شده و قیمت آن را بالا ببرد.

 

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً