مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سقز خام کردستان در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

نشانه های سقز خام اصلوضعیت صادرات سقز ایرانی

یکی از مهمترین و اصلی ترین مناطقی که درختان بنه و یا پسته کوهی در آن رشد می کند، منطقه کردستان است. این درختان بسیار مفید هستند و از میوه و صمغ آنها می توان به صورت دارویی و درمانی استفاده کرد.  
صمغ درختان بنه را سقز می گویند که در کردستان به فراوانی تولید می شود. سقز کردستان یکی از بهترین و مرغوب ترین نوع سقز است که بازار خرید و فروش گسترده ای دارد. ولی با این وجود قیمت آنها در بازار بسیار متغیر است و قیمت سقز خام بر اساس فاکتورهای مختلف تعیین می شود. 

قیمت سقز خام کردستان در بازار

نشانه های سقز خام اصل

نشانه های سقز خام اصل یکی از دغدغه ها و مشکلاتی که بسیاری از مردم در زمان خرید سقز اصل دارند این است که چگونه بتوانند اصل بودن و یا نبودن آن را تشخیص دهند. 
چرا که امروزه انواع سقزهای اصل و غیر اصل در بازار با هم به فروش می رسند و تشخیص اصل بودن آنها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. 
از این رو، برای تشخیص سقز ایرانی اصل باید به نشانه های آن توجه کرد و بر اساس این نشانه ها اقدام به خریدن آن نمود. 
از جمله این نشانه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بی بو بودن: یکی از نشانه هایی که سقز خام اصل دارد، بی بو بودن آنها می باشد. سقزهای اصل هیچ گونه بویی از خود ندارند و در صورتی که از آن بویی به مشام برسد نشان می دهد که سقز مانده و یا غیر اصل است.
  • بی رنگ بودن: از دیگر نشانه هایی که با توجه به آنها می توان اصل بودن این محصول را تشخیص داد توجه به رنگ آن می باشد. سقزها نباید تغییر رنگ داده باشد و به رنگ های زرد و یا قهوه ای و غیره … تبدیل شوند. سقزهای اصل کاملا بی رنگ بوده و شفاف هستند. 

در کنار این نشانه ها و علایم باید به برخی از نکات نیز اشاره کرد که سبب خرید سقزهای اصل می شود از جمله آنها باید به خرید از مراکز معتبر و قابل اطمینان اشاره نمود. 

وضعیت صادرات سقز ایرانی

وضعیت صادرات سقز ایرانی سقزها به دلیل ویژگی ها و خواص زیادی که برای سلامتی انسان دارند نه تنها در بازار داخلی طرفداران زیادی دارند بلکه در بازارهای خارجی هم با استقبال زیادی مواجه می باشند.
به همین دلیل صادرات سقز به کشورهای دیگر روز به روز در حال افزایش است و بر تعداد و میزان صادرات افزوده می شود. 
ولی با این وجود، وضعیت صادرات سقز ایرانی در مقایسه با دیگر کشورها، وضعیت مطلوب و رضایت بخشی نیست و برای افزایش آن نیاز به سرمایه گذاری بیشتر و همکاری نهادهای دولتی و غیر دولتی مربوطه می باشد. 

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً