تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذج املأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

مرکز فروش آدامس کردی سقز در ایران

برای تهیه سقز به این نکته توجه داشته باشید که باید از شرکت های معتبر خریداری کنید.

شرکت ما توانست آدامس کردی سقز اصل را با مرغوبیت بسیار بالایی به عرضه برساند. سابقه درخشان شرکت ما نشان دهنده کیفیت بالای محصولات ما می باشد شما می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین خرید خود را انجام دهید.

مرکز فروش آدامس کردی سقز در ایران

نشانه های اصل بودن آدامس سقز

نشانه های اصل بودن آدامس سقز  سقز از شیره درختی به نام بنه به وجود می آید، این فرآورده از فواید بسیار بالایی برخوردار است به طوری که در فصل پاییز این صمغ از درخت بیرون می آید یا به وسیله چاقو به راحتی خارج می شود. سقز دارای خواص بسیار زیاد دارویی، صنعتی است. از خواص درمانی سقف می توان به  استحکام دندان ها، از بین بردن بوی بد دهان،  تقویت لثه، تقویت چشم، پاکسازی معده، افزایش رشد مو، همچنین مصرف سقف به صورت ناشتا می تواند سنگ کلیه را درمان کند، سقز می تواند به درمان یبوست کمک کند، همچنین سرشار از ویتامین‌های a  ،d ،b می باشد و برای تسکین اعصاب بسیار موثر است.

برای تهیه آدامس سقز باید به اصل بودن آن بسیار توجه کنیم زیرا نمونه های تقلبی علاوه بر این که خاصیت درمانی ندارند باعث مسمومیت و مشکلات گوارشی می شوند.

یکی از اولین نشانه‌های آدامس سقز اصل این است که سقز طبیعی کاملاً سفید و بدون مزه و هیچ افزودنی به آن اضافه نشده است و با مرور زمان رنگ آن تغییر نمی‌کند و زرد نمی‌شود و همین طور  طعم و مزه آن نیز ثابت است.

پس زرد بودن سقز نشان بر تقلبی بودن آن است. همچنین سقز اصل و طبیعی هنگام جویدن به دهان و دندان نمی‌چسبد و سقز های تقلبی چسبندگی بسیار بالایی دارند.

آدامس سقز کردستان از مرغوب ترین نوع سقز است که شما می توانید از طریق شرکت ما خریداری کنید خرید در سطح عمده از قیمت بسیار پایینی برخوردار است‌.

با خرید از ما بهترین سقز را با کمترین قیمت و در کوتاه ترین مدت تهیه کنید و لذت ببرید.

میزان تولید آدامس سقز در کردستان

میزان تولید آدامس سقز در کردستان شهرستان سقز واقع در استان کردستان به دلیل آب و هوای سرد و جنگل‌های انبوهی که دارد میزان آدامس سقز تولیدی این استان بسیار زیاد است. شهرستان سقز با دارا بودن جنگل‌های مریوان سنندج، بانه و سراوان از درختان جنگلی بنه سقز فراوانی را تولید می‌کند و قدمت برداشت سقز در این استان قدمت ۳۰ ساله دارد.

همین طور سالانه ۷۰ درصد از این محصول به کشور های دیگر صادر می شود، شهرستان سقز سهم بزرگی را از صادرات سقز به کشورهای دیگر دارد همچنین سالانه ۳۰ تن سقز اصل با کیفیت تولید می‌کند.

إقبال أشرفبور

تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذجاملأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

0

اترك تعليقاً