مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش آدامس سقز مناسب برای فک

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با فواید آدامس سقز برای فکآدامس سقز طبیعی در کدام منطقه است؟

سقز یا آدامس طبیعی از شیره ی درخت بنه یا پسته ی کوهی تولید می شود. نام دیگر آن کندر بوده و خواص دارویی و درمانی بسیار زیادی دارد. از آن برای تولید انواع آدامس های طبیعی و مصارف دارویی استفاده می شود.افرادی که در مناطق کوهستانی زندگی می کنند و به این درخت دسترسی دارند با روش های مخصوص اقدام به جمع اوری صمغ سقز می کنند.

پخش آدامس سقز مناسب برای فک می تواند بطور مستقیم توسط خود کشاورز یا مراکز معتبر عرضه صورت بگیرد.

پخش آدامس سقز مناسب برای فک

آشنایی با فواید آدامس سقز برای فک

آشنایی با فواید آدامس سقز برای فک

فواید آدامس سقز چیست؟ جویدن آن چه تاثیری روی فک دارد؟

مجموعه ی صورت و فک انسان نیز مانند سایر اعضای بدن دارای یکسری ماهیچه می باشد که با انقباض و انبساط کار های مختلفی نظیر جویدن غذا، لبخند زدن و … را امکان پذیر می کند. مسلما تقویت عضلات فک و صورت می تواند به زیبایی هرچه بیشتر چهره بیانجامد.

سالانه هزینه های بسیار زیادی برای زاویه دار کردن فک و عمل های زیبایی صورت توسط مردم پرداخت می شود. اما بگذارید یکی از کم هزینه ترین و راحت ترنی روش ها را برای زیبایی هرچه بیشتر صورت معرفی کنیم: جویدن آدامس سقز طبیعی! 

جویدن آدامس سقز با انقباض و انبساط مداوم عضلات فک مانند تکرار مداوم وزنه زدن، سبب ورزیدگی هرچه بیشتر این عضلات می شود. عضلات صورت و فک پس از انجام ورزش های مختلف مانند جویدن آدامس و رعایت رژیم غذایی فرم گرفته و بر زیبایی چهره می افزاید.

همچنین استفاده از آدامس سقز طبیعی باعث تحریک غده بزاقی دهان شده و ترشح بزاق بیشتر می تواند از پوسیدگی دندان جلوگیری کند. افرادی که دارای دیابت هستند و فضای دهانشان زود خشک می شود، می توانند از این محصول ارگانیک و طبیعی به جای آدامس های شیرین موجود در بازار استفاده کنند.

علاوه بر خواص فیزیکی و تمرینی سقز برای عضلات صورت، جویدن این محصول فواید درمانی فراوانی دارد. از جمله این این خواص می توان به درمان درد های گوارشی، کاهش تورم معده، بهبود هضم غذا اشاره کرد. تمامی موارد ذکر شده بیانگر ارزش غذایی بالا این محصول می باشد.

اگر جز دسته افرادی هستید که به دنبال تقویت عضلات فک خود می باشید، جویدن آدامس سقز می تواند یکی از گزینه های پیش رو باشد. جویدن این محصول نه تنها مضر نبوده بلکه فواید دارویی فراوانی نیز دارد.

آدامس سقز طبیعی در کدام منطقه است؟

آدامس سقز طبیعی در کدام منطقه است؟

منشا تولید آدامس سقز صمغ درخت بنه یا پسته ی کوهی می باشد. این درخت بیشتر در مناطق کوهستانی رشد می کند. در ایران مناطق حومه کوهستان زاگرس و استان هایی نظیر کردستان از نواحی مهم تولید این محصول می باشند.

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً