تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذج املأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

پخش عمده سقز کوهی در سراسر ایران

سقز کوهی یک محصول سرشار از مواد مغذی است که از درخت سقز که به آن بنه هم می گویند به دست می آید. این گیاه در بخش های غرب کشورمان رشد می کند و در فصول خاصی از سال برداشت می شود. از سقز کوهی در صنایع مختلفی استفاده می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. 

پخش عمده سقز کوهی در سراسر ایران

آیا می دانید سقز تلخ چیست؟

آیا می دانید سقز تلخ چیست؟ سقز تلخ یک محصول سرشار از مواد مغذی و سالم است که در صنایع مختلفی از جمله صنعت تولید لوازم آرایش، تولیدات دارویی و… استفاده می شود.

این محصول خواص درمانی فراوانی دارد. طبع سقز گرم می باشد و برای تعدیل مزاج افرادی که سرد مزاج هستند، بسیار مناسب است. 

جویدن روزانه سقز باعث تقویت حافظه و افزایش قدرت یادگیری می شود و از ابتلا به بیماری های مغزی جلوگیری می کند. بنابراین به دانشجویان و دانش آموزان توصیه می شود در زمانی که در مدرسه حضور دارند، به خصوص ایام امتحانات، از این محصول استفاده کنند. 

سقز تلخ به صورت  کاملا طبیعی و بدون استفاده از هر گونه مواد شیمیایی تولید می شود. از این رو هیچ ضرری از نظر غذایی ندارد و برای سلامتی افراد مضر نمی باشد. استفاده از این محصول بوی بد دهان را از بین می برد و سلامت دندان و دهان را تضمین می کند. هم چنین زیبایی و درخشندگی دندان ها را افزایش می دهد. 

خوردن سقز تلخ طبیعی، باعث رفع یبوست و پاکسازی روده می شود. از آن جا که نمونه اصل این محصول کاملا تلخ و بدون هر گونه مواد شیرین کننده است، بنابراین استفاده از آن توسط افراد دیابتی و یا مادران باردار ممانعتی ندارد و این افراد می توانند با آرامش خاطر از این محصول استفاده کنند. 

صادرات آدامس سقز کوهی

صادرات آدامس سقز کوهی تولید آدامس سقز در کشورمان به فراوانی انجام می شود. از این رو تولید کنندگان بخشی از محصولات خود را برای صادرات به کشور های همسایه مانند ترکیه، عراق، پاکستان، کویت و… در نظر می گیرند. صادرات این محصول از نظر اقتصادی برای کشور سودمند است. 

صادرات سقز مراحلی دارد. پس از تولید نمونه با کیفیت در کارخانه، این محصول در بسته بندی های مناسب و کاملا بهداشتی قرار می گیرد. بسته بندی مناسب کالا را در برابر فشار های فیزیکی و عوامل ایجاد کننده فساد حفظ می کند و باعث می شود محصول کاملا سالم و با کیفیت به دست مشتری برسد. کیفیت بالای این آدامس سقز باعث بالا رفتن اعتبار برند تولید کننده می شود و میزان فروش را بالا می برد. 

إقبال أشرفبور

تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذجاملأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

0

اترك تعليقاً