مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولیدی آدامس سقز اصل در کردستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات آدامس اصل گیاهی سقز میزان تولید آدامس سقز در کردستان

آدامس سقز اصل از درخت بنه یا همان پسته کوهی گرفته می شود. این درخت در مناطق کوهستانی می روید و ارتفاع آن به دو تا هشت متر می رسد. درخت بنه دارای شکاف هایی در تنه ی خود است، در فصل بهار همزمان با رشد درخت بنه، این درخت از خود شیره ای تولید می کند که به آن سقز می گویند.

جویدن آدامس سقز برای دهان و دندان بسیار مفید است و از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند. 

کارخانه تولیدی آدامس سقز اصل در کردستان

مشخصات آدامس اصل گیاهی سقز

مشخصات آدامس اصل گیاهی سقز آدامس گیاهی سقز دارای مشخصاتی است، برخی از این مشخصات عبارتند از: 

  • کدر بودن: سقز شیره ای است که کمی کدر است و به همین دلیل آدامسی که از آن به دست می آید خیلی شفاف نیست و در اغلب اوقات سفید رنگ است. 
  • قیمت بالا: کارگران زیادی زحمت می کشند تا سقز ها را دستچین کنند، به علاوه مواد طبیعی گران تر از مواد شیمیایی هستند به همین دلیل آدامس سقز قیمت نسبتا بالایی نسبت به آدامس های موجود در بازار دارد. 
  • ماندگاری بالا: در تولید این آدامس ها از هیچ گونه مواد نگهدارنده ی شیمیایی استفاده نشده است اما این آدامس ها ماندگاری بالایی دارند و اغلب تا یک سال می توان از آنها استفاده کرد بدون اینکه سفت شده باشند و یا تاریخ مصرف آنها گذشته باشد‌. 
  • بسته بندی آدامس: آدامس سقز بنابر نام آن بسته بندی خاصی دارد اما در اکثر موارد این محصول را در بسته بندی های شفاف شبیه به پیکسل های قرص به فروش می رسانند، یکی از مزیت هایی که این نوع بسته بندی دارد این است که می توانید محصول را از داخل آن ببینید و از نوع محصول خریداری شده اطمینان حاصل نمایید. 
  • کپک نزدن: برخی از آدامس هایی که به نام آدامس سقز در بازار به فروش می رسند خیلی زود کپک می زنند، این در حالی است که آدامس سقز اصل به هیچ عنوان کپک نمی زند. 

میزان تولید آدامس سقز در کردستان

میزان تولید آدامس سقز در کردستان آدامس سقز کردستان یکی از مشهورترین انواع این محصول است، دلیل این موضوع این است که همانطور که گفته شد درخت بنه در مناطق کوهستانی می روید و اکثر مناطق استان کردستان کوهستانی است و پتانسیل پرورش این درخت را دارد.‌
 می توان گفت بیش از هشتاد درصد آدامس سقز از کردستان تولید و روانه ی بازار می شوند. این محصول علاوه بر استفاده های داخلی به سایر کشورها نیز صادر می شود که از این کشورها می توان کشور عراق را به عنوان عمده خریدار این محصول نام برد. 

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً