تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذج املأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

کارخانه تولید آدامس سقزی کردستان

کارخانه تولی آدامس سقزی کردستان در کشور در سال های اخیر میزان تولید بیشتری را داشته است. تولید این محصول و توزیع آن به سراسر کشور عموما نیاز به افزایش میزان تولید دارد که سالانه به این امر افزوده می شود. در سال های اخیر بخشی از این محصول برای صادرات به کشور های خارجی در نظر گرفته می شود. در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

کارخانه تولید آدامس سقزی کردستان

معرفی کامل آدامس سقز طبیعی کردستان

معرفی کامل آدامس سقز طبیعی کردستان

سقز یک آدامس طبیعی می باشد که عموما از یک درخت شیره آن ترشح می شود. به علت غلیظ بودن‌ و چسبناک بودن ماده ترشح شده ان را به عنوان آدامس استفاده می کنند. این محصول در درمان و به خصوص طب سنتی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است. برداشت این محصول از درختان بنه در استان کوهستان صورت می گیرد.

در معرفی کامل آدامس سقز طبیعی کردستان باید به نوع و خاصیت محصول پرداخت. سقز عموما در هنگام ترشح رنگی متمایل به سبز دارد و شیره غلیظ بوده که در روزگاران  قدیم به تنهایی به عنوان آدامس مصرف می شده است. امروزه نیز این امر صورت می گیرد ولی علت درمانی آن بیشتر از نوع تفریحی مصرف می باشد. ا مزایای مصرف این محصول به عنوان آدامس می توان به از بین بردن بوی بد دهان، رفع ناراحتی های معده، عمل گوارش راحت و اسان و … اشاره کرد. همچنین با ضماد این محصول بر روی محل در رفتگی یا شکستگی استخوان بهبود سریع تر را ایجاد می کند. 

آدامس سقز کردستان امروزه بهترین کیفیت را در نوع این محصول در خاورمیانه دارا می باشد. بنابراین تولید کنندگان این محصول با تولید و بسته بندی محصولات ویژه خود به صورتت این محصول در قالب های عمده می پردازند. 

قیمت آدامس سقزی تابع چه عواملی است؟

قیمت آدامس سقزی تابع چه عواملی است؟

امروزه این محصول با مقدار معینی در تولید آدامس های صنعتی و کارخانه ای به کار می رود. استفاده از این محصول سبب انعطاف و کشی شدن محصول مزبور می شود. 

قیمت این محصول عموما متفاوت می باشد از این رو شما با سوال “قیمت آدامس سقزی تابع چه عواملی است” مواجه می شوید. این محصول عموما در فصول پاییز برداشت بالاتری دارد بنابراین در این فصل از قیمت های کمتری برخوردار می شود همچنین در بیشتر تولیدی ها نوع پاستوریزه بودن و تولید بهداشتی آن نیز هزینه های مختلفی را در بر می گیرد که می تواند تاثیر مستقیمی بر قیمت محصول بگذارد. سقز ها در حجم های مختلفی ارائه می شود تا متقاضی با توجه به نوع مصرف روزانه و مورد نیاز خود در خرید آن اقدام نماید. 

إقبال أشرفبور

تدعوك مجموعتنا لشراء عصير التربنتين الخام.
هذا يكفي نموذجاملأ ما يلي لتكون معك اتصل هيا بنا.

0

اترك تعليقاً