مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید آدامس سقز بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بسته بندی آدامس سقزمیزان تولید آدامس کوهی سقز در کردستان

کارخانه تولید آدامس سقز بسته بندی در شهرهای مختلف مشغول به فعالیت است. آدامس سقز که از صمغ درخت بنه به دست می آید و در واقع طبیعی است و برای بدن هم فواید زیادی دارد. این محصول به خاطر طعم و مزه ی فوق العاده ای که دارد و همچنین به خاطر خواص زیادی که دارد مورد توجه است.

خوش بو کردن دهان و نیز تقویت کردن دندان از جمله مزایای این محصولات است. کارخانه در تولید این محصولات از مواد درجه یک استفاده می کنند. 

کارخانه تولید آدامس سقز بسته بندی

مشخصات بسته بندی آدامس سقز

مشخصات بسته بندی آدامس سقزمشخصات بسته بندی آدامس سقز متفاوت است با توجه به این که این بسته بندی شامل چند عدد از این بسته ها می شود و بسته های صد تایی یا ده تایی و غیره را شامل می شوند متفاوت است. اغلب جنس این محصولات به صورت کاغذی و در رنگبندی های مختلف با توجه به طعم آدامس می باشد. بسته هایی هم به صورت پلاستیکی است که شامل چند عدد از این بسته ها می شود. 

کارخانه ها با دستگاه های مدرن و پیشرفته اقدام به تولید و بسته بندی و عرضه ی این محصولات می کند. و علاوه بر داخل ایران مقدار زیادی از این محصولات را به کشورهای دیگر هم صادر می کنند. صادرات به کشورهای حومه ی خلیج فارس و دریای عمان و عربی منطقه به کمک شرکت های بازرگانی صورت می پذیرد. هر ساله از صادرات این محصولات ارز زیادی وارد کشور می شود. 

میزان تولید آدامس کوهی سقز در کردستان

میزان تولید آدامس کوهی سقز در کردستانمیزان تولید آدامس کوهی سقز در کردستان متفاوت است و به میزان تقاضا بستگی دارد. آدامس سقز کردستان هم به خاطر طعم و مزه ی فوق العاده ای که دارد و به خاطر مزایای فراوانی که برای معده و دندان و لثه دارا می باشند مشتریان زیادی دارند که ترجیح می دهند به جای این که از آدامس های شیمیایی استفاده کنند که برای بدن مضر است از این محصولات استفاده کنند. 

کم کم و با شناخت بیشتر این محصول و آگاهی پیدا کردن مشتریان میزان فروش هم بالا می رود. میزان تقاضا برای این نمونه محصول که در کردستان تولید می شود نسبت به جاهای دیگر بیشتر است و این هم به خاطر کیفیت و مرغوبیت این محصول و از همه مهمتر طبیعی بودن آن است. 

محصولاتی که در این کارخانه تولید می شوند به کمک شرکت های بازرگانی صادر می شوند. شرکت های بازرگانی انواع محصولاتی را که در داخل ایران تولید می شوند را به خارج از کشور می برند و در آن کشورها می فروشند. 

اقبال اشرف پور

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

اقبال اشرف پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09180033952

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شیره سقز خام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

اترك تعليقاً